Ön Yüklemeyi Kapat

Adana İşyeri İlaçlama

Sağlık Bakanlığı Onaylı, Haşere Kontrolü, 7/24 Hizmetinizdeyiz


Adana İşyeri İlaçlama


Özellikle de son dönemlerde artan böcek çeşitleri, güve ve fareler yüzünden ilaçlama işlemleri mecbur hale gelmiştir. Okullarda, evlerde, hastanelerde, iş yerlerinde, fabrikalarda ilaçlama işlemi yapmak günümüzde zorunlu görülen bir işlemdir. Gerek insan sağlığını korumak, gerekse çevre güvenliğini sağlamak adına ilaçlama yapılması gerekebilir. İlaçlama yapılan bölgenin türüne göre ilaçlama yapısı değişiklik göstermektedir. Evlere ve işyeri ilaçlama türüyle fabrikalara yapılan ilaçlama türü aynı değildir. Evlere ve iş yerlerine karınca ve haşere oluşumunu engellemek için ilaçlama yapılırken, fabrikalara zararlı haşereler, fareler gibi ciddi tehdit oluşturacak türleri engellemek amacıyla yapılmaktadır

İşyeri İlaçlama Sistemi


İşyeri ilaçlama iş sürekliliğini asla etkilemeyen ve çalışanların sağlıklı bir iş alanında çalışmasını sağlayan uygulamalardır. Firmamız, özellikle iş yeri ilaçlaması için özel sistemle çalışmaktadır. İlaçlama sebebiyle işlerin aksaması ya da iş sürekliliğinin kesintiye uğraması söz konusu olmayacaktır.

İşyeri İlaçlama Nasıl Yapılmaktadır?


Böcekler, çeşitli renklerde ve büyüklükteki küçük canlılardır. Bu canlılar genellikle yiyecek atıkları ile beslenebilmektedir. Böcekler yemek kokuları ile davet edilir. İşyerlerinizi işgal eden ve huzurunuzu bozan bu canlılardan kurtulmak için düzenli olarak işyeri ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Bu sebepten bir işyeri ilaçlama zorunluluğu kesinlikle bulunmaktadır. İşyeri ilaçlama, Çukurova ilaçlama firması bünyesinde çalışan profesyonel ekip çalışanları tarafından yapılarak, sizlere kalıcı çözüm sunar. İşyerlerinde sizlerin huzurunu kaçırmadan ve larvalarını bırakmasına müsaade etmeden kısa sürede bu tür böcekleri kalıcı olarak kolayca ortadan kaldırıyoruz.

İşyeri İlaçlama Fiyatları


Ofisler ve işyerleri, bir insanın gününün büyük kısmını geçirdiği bölgelerdir. Bu nedenle bu alanların temiz ve hijyenik olması oldukça önemli bir konudur. Aksi takdirde çalışanlar, çalışma motivasyonlarını ve verimlerini istemsiz bir şekilde yitirirler. Adana Çukurova ilaçlama firmamız, ilaçlama hizmeti ile, böceklerin işyerindeki varlıklarına son vermek ve kişilerin iş gücü performansını artırmak konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. İşyeri ilaçlama fiyatları belirlenirken işletmenin hangi alanda hizmet verdiği, ortam büyüklüğü ve haşere riskleri doğru bir şekilde ortaya konulmalıdır. Adana Çukurova ilaçlama firmamız bu kapsamda keşif hizmeti ile sizlere ayrıcalık sağlamaktadır. Keşif yapıldıktan sonra düzenli olarak ilaçlanması gereken yerler için ayrı teklifler hazırlanmalıdır. Aksi takdirde yapılan işlem etkili asla olmayacaktır. En doğru ve uygun işyeri ilaçlama teklifleri firmamızda bulunan çalışanlar tarafından fiyatlandırılmakta ve haşere risklerine göre planlanmaktadır.

İşyeri İlaçlama Sırasında Neler Yapılmalıdır?


Kullanılan ilaçlar kokusuz ve lekesizdir. İşyeri ilaçlama esnasında, hiçbir eşyanın da ortadan kaldırılmasına gerek yoktur. İşyerinizde kokusuz ilaçlama uygulaması yapılırken, işyerinizi terk etmenize hiç gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde hatta çalışırken bile kolayca uygulanabilir. İşyerinizi ilaçlattıktan sonra temizliğine dikkat etmelisiniz. İşyerinin temizlenmesi en az ev temizliği kadar önemli konudur. Temizliğe dikkat edilmediğinde haşere ve böcekler tekrar ortaya çıkabilir. Ölen böcekler mekânda bakterilerin ve mikropların artmasına sebep olabilir. Eğer işyerlerinde böceklerin temizliği için kokulu ve sıvı yöntem kullanıldıysa maksimum 1 gün ıslak temizlik yapmamanız gerekmektedir. Adana Çukurova ilaçlama firmamız işyeri İlaçlama hizmeti için size en mantıklı bilgileri verecektir.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *